३२ जिल्लामा एमालेले टुंग्यायो प्रतिनिधिसभा र प्रदेशसभाका उम्मेदवार

काठमाडौँ । एमाले स्थायी कमिटीको शुक्रबार बसेको बैठकले पहिलोचरणमा हुने प्रतिनिधिसभा तथा प्रदेशसभाका उम्मेदवार तय गरेको छ। एमाले–माओवादी–केन्द्रबीच भएको निर्वाचन क्षेत्र बाँडफाँटलाई बैठकले अनुमोदन गरेको हो। स्थायी कमिटिले बाग्लुङ र प्यूठानमा जनमोर्चासँग तालमेलका लागि अाँफूले पाएको सिटमा उम्मेदवार तोकेको छैन् ।

एमालेलेको कमिटिले तय गरेका उम्मेदवारको सूची यस्तो छः

बैतडी
प्रतिनिधिसभाः दामोदर भण्डारी
प्रदेशसभा–२ः लीलाधर भट्ट

दार्चुला
प्रतिनिधिसभाः गणेशसिंह ठगुन्ना
प्रदेशसभा–१ः वीरबहादुर ठगुन्ना

बाजुरा
प्रतिनिधिसभाः लालबहादुर थापा
प्रदेशसभा–१ः बलदेव रेग्मी
प्रदेशसभा–२ः प्रकाश शाह

बझाङ
प्रतिनिधिसभाः भैरवबहादुर सिंह
प्रदेशसभाः अर्जुन थापा

डोल्पा
प्रतिनिधिसभाः धनबहादुर बुढा
प्रदेशसभा–१ः नन्दसिंह बुढा

मुगु
प्रतिनिधिसभाः गोपाल बम
प्रदेशसभा–१ः दानसिंह परियार
प्रदेशसभा–२ः चन्द्रबहादुर शाही

जुम्ला
प्रदेशसभा–२ः पदमबहादुर रोकाया

कालिकोट
प्रदेशसभा–१ः कुर्मराज शाही

जाजरकोट
प्रदेशसभा–१ः नीरज आचार्य
प्रदेशसभा–२ः करवीर शाही

मुस्ताङ
प्रतिनिधिसभाः प्रेमप्रसाद तुलाचन र महेन्द्र थकाली
प्रदेशसभा–१ः इन्द्रधारा बिष्ट
प्रदेशसभा–२ः प्रेमप्रसाद तुलाचन र महेन्द्र थकाली

मनाङ
प्रतिनिधिसभाः पोल्देन गुरुङ
प्रदेशसभा–१ः दोर्जे डण्डुल गुरुङ
प्रदेशसभा–२ः खण्डा लामा गुरुङ

म्याग्दी
प्रतिनिधिसभाः भूपेन्द्रबहादुर थापा
प्रदेशसभा–२ः नरदेवी पुन

लमजुङ
प्रदेशसभा–१ः धनञ्जय दवाडी
प्रदेशसभा–२ः पृथ्वीसुब्बा गुरुङ

गोरखा
प्रदेशसभा–१ः रामशरण बस्नेत

रसुवा
प्रतिनिधिसभाः जनार्दन ढकाल
प्रदेशसभा–१ः कन्र्याल तामाङ

नुवाकोट
प्रतिनिधिसभा–२ः नारायणप्रसाद खतिवडा
प्रदेशसभा–१ः केशव पाण्डे
प्रदेशसभा–२ः बद्री मैनाली

धादिङ
प्रतिनिधिसभा–१ः भूमि त्रिपाठी
प्रदेशसभा–१ः राजेन्द्रप्रसाद पाण्डे
प्रतिनिधिसभा–२ः खेम लोहनी
प्रदेशसभा–१ः रामकुमार अधिकारी

संखुवासभा
प्रतिनिधिसभाः राजेन्द्र गौतम
प्रदेशसभा–२ः तुलसी न्यौपाने

भोजपुर
प्रदेशसभा–१ः राजेन्द्रकुमार राई
प्रदेशसभा–२ः शेरधन राई

ओखलढुङ्गा
प्रतिनिधिसभाः यज्ञराज सुनुवार
प्रदेशसभा–१ः अमिरबहादुर गुरुङ

सोलुखुम्बु
प्रदेशसभा–१ः मानवीर राई
प्रदेशसभा–२ः बुद्धिकुमार राजभण्डारी

खोटाङ
प्रतिनिधिसभाः विशाल भट्टराई
प्रदेशसभा–१ः राजन राई

रामेछाप
प्रदेशसभा–१ः शान्तिप्रसाद पौडेल
प्रदेशसभा–२ः कैलाश ढुङ्गेल

पाँचथर
प्रतिनिधिसभाः वसन्त कुमार नेम्बाङ
प्रदेशसभा–१ः गणेशकुमार काम्बाङ

ताप्लेजुङ
प्रतिनिधिसभाः योगेश कुमार भट्टराई
प्रदेश–१ः बलबहादुर साम्सोहाङ

 

Loading...